Ekologiczne fototapety

Ekologiczne fototapety
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dziś fototapeta to nie tylko laserowo wykonany obraz. Współczesna wielkoformatowa naklejka to też ekologiczna, przyjazna dla środowiska, wykonana z wysokiej jakości i trwałych materiałów. Dbałość o środowisko i nasze zdrowie stało się powszechną normą, również w projektowaniu wnętrz i elementów dekoracji do naszych wnętrz. Do produkcji wszelkiego rodzaju fototapet używa się materiału Green PIX. Materiał Green PIX pozwala na uzyskanie szczególnie soczystych kolorów wydruku, dzięki czemu wnętrze staje się żywe i oryginalne.

Fototapeta

Duże znaczenie dla ekologicznego charakteru materiału ma brak domieszki PCW oraz fakt, że do ich przyklejenia wystarczy woda, która aktywuje fabrycznie nałożony, specjalny klej. Fototapety wydrukowane na tym materiale są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, w związku z czym można je wykorzystać w wiosennym wystroju kuchni czy pokojach dzieci. Szczególnie polecam dla alergików. Fototapety mogą być prawdziwą wiosenną alternatywą dla tradycyjnych dekoracji ściennych. Olbrzymi wybór zdjęć stwarza możliwość zastosowania ich w rozmaitych pomieszczeniach – zarówno w domu, jak i we wnętrzach użytkowych takich jak restauracje, hotele, biura.

Kiedy zdecydujemy się na zmianę aranżacji wnętrza, właściwości nowego materiału, umożliwią bezpieczny demontaż fototapety, nawet w ciągu 6 miesięcy od jej położenia bez uszkodzenia ściany.

fototapeta na ścianie

Dane techniczne współczesnej fototapety to:

– fabrycznie pokryta klejem, który aktywuje się po zanurzeniu w wodzie
– w 100% bezpieczna dla zdrowia (brak domieszki PCV)
– drukowana w technologii Hewlett Packard Latex Printing
– posiada atesty niepalności
– gwarancja bezpiecznego demontażu w przeciągu 6 miesięcy od położenia.

Inne wpisy związane z motoryzacją:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top