Mio s600 odblokowanie

Montaż oraz dystrybucja systemów telewizji przemysłowej.

Oferujemy Państwu wysokiej klasy sprzęt znanych i uznanych producentów, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Montaż monitoringu w obiektach przemysłowych, sklepach, biurach oraz mieszkaniach i domach jednorodzinnych, osiedlach strzeżonych.

Wykonujemy kompleksowo systemy monitoringu wizyjnego począwszy od projektu poprzez instalację, wdrożenie i przeszkolenie obsługi. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań uznanych producentów na europejskim rynku tj. BOSCH Security Systems, SAMSUNG, BCS, MAZI, EVOS, INTROX, REVIZOOM.

Wykonujemy instalacje od podstaw, również na istniejącym okablowaniu, modernizujemy, rozbudowujemy lub wymieniamy istniejące systemy. Obraz z kamer po odpowiedniej konfiguracji można obserwować i obsługiwać poprzez komputer stacjonarny, laptop, tablet czy też smartfon w lokalnych sieciach komputerowych (LAN), a także za pomocą Internetu z dowolnego miejsca na świecie.

Dostarczamy naszym klientom zarówno klasyczne analogowe systemy telewizji dozorowej jak też systemy AHD czyli analogowe z możliwością pracy w HD oraz w najnowszych technologiach IP. Niewątpliwie przyszłość systemów telewizji dozorowej to kamery pracujące w rozdzielczościach co najmniej HD i przesyłające sygnał w technologii IP poprzez sieć komputerową. Takie rozwiązania choć już dość powszechnie dostępne wymagają dużej wiedzy i doświadczenia instalatora, by osiągnąć zakładane walory użytkowe.

Zakres prac instalacyjnych:

– Wykonanie projektu instalacji monitoringu telewizji przemysłowej z uwzględnieniem tras kablowych oraz urządzeń.

– Pełna instalacja okablowania wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Możliwość wykonania robót ziemnych.

– Montaż kamer telewizji przemysłowej wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Instalacja i podłączenie urządzeń rejestrujących i przetwarzających obraz oraz urządzeń zasilających.

– Serwis urządzeń telewizji przemysłowej. Naprawa kamer i sprzętu rejestrujacego.

– Rozszerzenie i modernizacje istniejących instalacji telewizji przemysłowych. Zastosowanie kamer i rejestratorów o lepszych parametrach.

– Rozwiązania monitoringu oparte o sieć LAN, z możliwym podglądem przez internet

– Inne prace instalatorskie na życzenie klienta

– Montaż atrap kamer

Konserwacje telewizji przemysłowej

Oferta współpracy w zakresie naprawy i konserwacji systemów telewizji przemysłowej jest kierowana przede wszystkim do:
– Firm / przedsiębiorstw
– Osób fizycznych
– Jednostek Samorządu Terytorialnego (sektor publiczny)
– Jednostek budżetowych
– Spółdzielni Mieszkaniowych
– Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym i wiedzą pozwalającą świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W celu utrzymania sprawności systemów telewizji dozorowej i systemów monitoringu proponujemy stałą współpracę w zakresie czynności serwisowo-konserwacyjnych obejmujących bieżące kontrole i przeglądy, awaryjne naprawy i okresową konserwację instalacji. Dzięki współpracy z producentami najnowszych rozwiązań naszym klientom oferujemy najnowsze technologie i materiały. Nasza firma będąc autoryzowanym instalatorem wielu firm takich jak m.in. BCS, MAZI, EVOS, INTROX, REVIZOOM ma możliwość zaoferowania konkurencyjnych warunków współpracy.

Stały i regularny nadzór nad instalacjami i urządzeniami świadczony przez odpowiednio wykwalifikowany personel pozwoli Państwu utrzymać je w ciągłej sprawności i bardzo dobrem stanie technicznym. Eksploatacja urządzeń i instalacji prowadzona pod czujnym okiem serwisu, zdecydowanie wpływa na zmniejszenie awaryjności i liczby napraw urządzeń. Szybsza reakcja i harmonogram przyszłych czynności serwisowych umożliwi szybką, sprawną, i z góry zaplanowaną wymianę wyeksploatowanych materiałów i urządzeń.

W ramach czynności konserwacyjno-kontrolnych prowadzimy ewidencjonowaną za pomocą stosowanych dokumentów i protokołów, cykliczną i regularną ocenę stanu technicznego sprawdzanej instalacji systemu „telewizji przemysłowej – systemu monitoringu wizyjnego. Podstawowe Prace serwisowe przeprowadzane w ramach konserwacji to m in.:

– Diagnostyka uszkodzeń

– Sprawdzenie stabilności montażu urządzeń i połączeń kabli sygnałowych

– Sprawdzenie ustawienia pola widzenia kamer

– Sprawdzenie ustawienia ostrości obiektywów kamer

– Ocena i dbanie o czystość obiektywu kamery, obudowy kamery i wysięgnika

– Sprawdzenie sprawności oświetlaczy kamer

– Sprawdzenie poprawności zasilania kamer

– Regulacje obiektywów kamer zamocowanych na wysokości nie przekraczającej 3m.

– Konserwacja elementów mechanicznych

– Sprawdzenie w dzień i w nocy jakości obrazu przesyłanego z kamer

– Sprawdzenie wartości napięcia zasilającego ze źródła podstawowego i rezerwowego

– Sprawdzenie i ustawienie poprawnego czasu i daty w urządzeniach aktywnych przeprowadzających pomiar czasu

Gwarantujemy solidny i estetyczny montaż, wszystko uzgadniamy wcześniej z klientem. Instalacja, serwis, konserwacja możliwa po godzinach pracy obiektu, w nocy, w dni wolne od pracy. Montowany przez nas sprzęt objęty jest gwarancją, dokonujemy serwisu na miejscu u klienta.

słowa kluczowe: mio s501 odblokowanie, odblokowanie mio moov m300, mio moov m410 odblokowanie, navio 500 odblokowanie, zez na astre i hotbirda, sony nav u automapa, odblokowanie goclever 5060

Inne wpisy związane z motoryzacją:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top