Samochód zastępczy z oc sprawcy

Kraksa

Czasami zdarzy nam się kraksa, nasz samochód jest nie do użytku i wszystkie te problemy nie są z naszej winy. Samochód zastępczy z oc sprawcy to oferta wielu już agencji ubezpieczeniowych. Otrzymujemy samochód zastępczy w momencie kiedy nasze auto trafia do warsztatu i oddajemy go gdy mamy już naprawioną swoją własność. Ta oferta jest bardzo dobrą propozycją, pozwala nam normalnie funkcjonować w momencie kiedy ktoś przyczynił się do uszkodzenia naszego samochodu.
Cały koszt przerzucony jest na sprawcę czyli naprawa naszego samochodu oraz wypożyczenie samochodu zastępczego pokryte jest z oc sprawcy kolizji lub wypadku. Firmy wypożyczające samochody mają podpisane specjalne umowy z ubezpieczycielami, którzy podstawiają pod podany adres odpowiednie samochody. Wszelkie formalności są załatwiane pomiędzy firmami ubezpieczeniowymi a firmami wypożyczającymi samochody. Nas klientów nie interesuje nic, mamy wygodę i komfort, wcześniej zostaliśmy poszkodowani i w tym momencie zostaje nam to wynagrodzone.
Dzisiaj takie oferty to codzienność, dzięki nim odpowiedni ubezpieczyciele mają wielu klientów. Życie powoduje, że ciągle się śpieszymy i trudno nam sobie pozwolić na niedogodności spowodowane brakiem samochodu. Dlatego ważne jest abyśmy po kolizji mogli korzystać z samochodu zastępczego. Samochody takie są na ogół nowe, po przeglądach technicznych, posiadają odpowiednie ubezpieczenia. W przypadku gdy odebraliśmy już nasze auto i nadal korzystamy z samochodu zastępczego, wtedy za te dni koszty ponosimy my sami.

Inne wpisy związane z motoryzacją:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top