Warta samochód zastępczy i PZU samochód zastępczy

PZU samochód zastępczy i Warta samochód zastępczy

Wokół pojazdów zastępczych

PZU samochód zastępczy oraz Warta samochód zastępczy to oferty tych dwóch zakładów ubezpieczeniowych, ale tego rodzaju propozycje dostępne są też i w innych firmach. Skoro już został wywołany ten temat, warto poświęcić tej kwestii nieco miejsca, bo może nie każdy wie, że w ramach określonych umów ubezpieczeniowych jest możliwe skorzystanie
z pojazdu zastępczego. W takim razie, kiedy z takiej opcji możemy skorzystać? Po pierwsze, pojazd zastępczy należy się nam w sytuacji, kiedy nasz samochód uległ wypadkowi i został unieruchomiony, a my tym samym zostaliśmy na jakiś czas pozbawieni nie tylko środka transportu, ale także możliwości zarobkowania, bo przecież codziennie musimy dojechać do pracy. W takich okolicznościach przysługuje nam samochód zastępczy z oc sprawcy.
Po drugie, pojazd zastępczy możemy otrzymać również wtedy, kiedy nasz samochód, który pozostawał na gwarancji, zepsuł się i nie można nim się poruszać. I jest jeszcze trzecia opcja: nasz samochód zepsuł się, ale w ramach ubezpieczenia ac, oczywiście pod warunkiem, że taka usługa została zaznaczona na polisie.

Inne wpisy związane z motoryzacją:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top